קלינגהופר את דוידסון משרד עורכי דין

bankim 700

מתמחים בתביעות בנקים

מומחים בדיני ערבות!

הסתבכת עם תביעה למימוש ערבות? חוק הערבות נועד להגן על אנשים אשר מוצאים עצמם נדרשים לשלם חובו של אחר. חשוב לדעת כי לא כל עורך דין אשר עוסק בתחום ההוצאה לפועל הינו בהכרח מומחה לדיני ערבות וזאת מכיוון שתחום זה דורש התמחות ספציפית, ולכן, במקרה שהסתבכת עם תביעה למימוש ערבות עליה אתה חתום, דע שיש מה לעשות! למידע נוסף צור קשר.

הגנה על חייבים מפני תביעות בנקים

כאשר אדם נקלע לחובות כדור השלג מתחיל בגלגולו בתביעות כספיות המוגשות על ידי הבנקים. חייבים טועים לחשוב כי אין טעם להתגונן מפני תביעות אלו שכן ממילא הם חייבים לבנק ואין להם כל בסיס להגנה. גישה זאת הינה גישה מוטעית מיסודה אשר תגרום לחייב נזק הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך של התמודדותו עם החובות וזאת מטעמים רבים:

סכומי התביעות במקרים רבים כוללים ריביות ו/או עמלות ו/או דמי שירותים שונים הנגבים על ידי הבנקים באופן לא חוקי ואשר ניתן להפחיתם מסכום התביעה.

היעדר התגוננות מצד החייב מותירה את הבנק במצב בו הוא מקבל פסק דין בהיעדר הגנה נגד החייב כאשר סכום פסק הדין יכלול רכיבים שונים כגון הוצאות ושכרי טרחה אשר ניתן היה לבטלם ו/או להפחיתם בהתגוננות ראויה.

עיכוב הליכי גבייה מצד הבנק לשם הגנה על נכסי החייב יתבצע בשלב זה בו טרם ניתן פסק דין וכל עוד החייב התגונן כנגד תביעת הבנק וההליך תלוי ועומד בבית המשפט. – הליך משפטי נגד בנק יכול להמשך תקופה ארוכה ולקנות לחייב זמן יקר!! ובנוסף מאפשר השגת הסדרי פשרה ראויים עם הבנק כל עוד מתנהל ההליך המשפטי.

מרבית תביעות הבנקים מוגשות בהליך מקוצר (סד”מ/ תביעות קצובות בהוצל”פ) כאשר על החייב לבקש ראשית רשות להתגונן כנגד התביעה בטרם יזכה לנהל הליך. הגשת בקשת רשות להתגונן בליווי ועל בסיס חוות דעת מקצועית של רו”ח הינה הדרך הנכונה לקבל רשות להתגונן ולעבור את “מפתן הדלת” לצורך כניסה להליך משפטי מקיף אשר אף הוא ינוהל בליווי ועל בסיס חוות דעת מקצועיות.

משרדנו מעניק את כל השירותים המשפטיים הנזכרים לעיל, כולל חוות הדעת המקצועיות והכל במסגרת ייצוג בהליך מול הבנק.

צור קשר לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!