קלינגהופר את דוידסון משרד עורכי דין

שדרות פל ים 16, חיפה

מומחים בדיני חדלות פירעון והליכי פשיטת רגל

לא כל חייב מתאים להליך פשיטת רגל – חשוב לקרוא!

הרפורמה בדיני פשיטת הרגל יצרה מצב מסוכן: חייבים רבים נוטים לחשוב שהליך פשיטת הרגל הינו פתרון פשוט וקל וכי הוא נעדר חסרונות. מפרסמים רבים “מוחקי החובות למיניהם” מנסים לנצל את חוסר הידע של החייב כאשר הם מציעים לו פתרון “קסם” יעיל ופשוט שימחק את כל חובותיו. בפועל המציאות שונה לגמרי! הכניסה להליך פשיטת הרגל אומנם פשוטה אך מנגד היציאה מן ההליך עם צו הפטר במקרים מסוימים מסובכת וקשה!

ניסיון מוכח של 20 שנה עומד לרשותך

משרדנו מתמחה בהליכי פשיטת רגל! במהלך השנים טיפלנו במאות תיקים שבסופם ניתנו צווי הפטר ללקוחות המשרד מכל חובותיהם הכספיים ובעזרתנו הצליחו רבים מהם לצאת לדרך חדשה!

חשוב לדעת! במקרים רבים “התמחות כללית” בהליכי פשיטת רגל אינה מספקת ולא תביא להפטר המיוחל!

לצורך ייצוג הולם בהליך פשיטת רגל וקבלת ההפטר המיוחל, נדרשת התמחות ספציפית במספר תחומים שונים ומגוונים כגון: דיני חדלות פירעון, דיני בנקאות, דיני ערבות, דיני שטרות ודיני משכון! משרדנו מתמחה בכל התחומים הללו ומכאן שיש ביכולתנו לאמוד את הסיכוי של כל חייב לקבלת הפטר טרם נמליץ לו האם לגשת להליך פשיטת רגל או לחילופין לספק לו פתרון אחר.

בקצרה, מי לא מתאים להליך פשיטת רגל?

חייבים בעלי דירת מגורים שלא רוצים לאבד אותה.

חייבים להם חובות חלוטים (גבוהים) לרשויות המס.

חייבים להם חובות בגין אי תשלום דמי מזונות.

חייבים אשר חובותיהם נצברו שלא בתום לב.

בקצרה, מי מתאים להליך פשיטת רגל?

חייבים שיצליחו להוכיח לבית המשפט, כי יצרו את החובות בתום לב וכי אין להם יכולת לפרוע את מרבית החובות, ובתנאי בלתי יעבור כי יעמדו בתוכנית המנהל המיוחד לפירעון החוב יקבלו הפטר מותנה.

חייבים שיצליחו להוכיח לבית המשפט, כי יצרו את החובות בתום לב, ובתנאי בלתי יעבור כי אין כל תועלת לנושים לנהל את ההליך היות ואחוזי הנשייה אפסיים יקבלו הפטר.

תשלום שכר טרחה בפריסה נוחה!

כיוון שברוב המקרים לקוחתנו עומדים בפני מצוקה כלכלית אנו מאפשרים גמישות בתשלום שכר הטרחה אשר משולם בתשלומים חודשיים ולפי יכולת ההחזר החודשית של כל לקוח ולקוח.

צור קשר לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!
נייד שי: 054-5911969